Jmenuji se Zuzana Kittlová. Během svého studia Sociální pedagogiky v Olomouci jsem byla dobrovolníkem v organizaci Mládež pro Krista, kde jsem pomáhala realizovat kluby, víkendové akce a tábory pro teenagery ve věku 11-19 let. V současné době s manželem Davidem vedeme RockSolid kluby pro starší teenagery ve Valašském Meziříčí a pomáháme na klubech pro mladší děti (převážně ze sociálně vyloučené lokality).
Preventivní programy realizuji na odpoledních klubech a ve školách pomáhám po boku zkušenějšího lektora ACET skrze vedení aktivit popř. diskuzí.


Web: http://www.rocksolidcenter.cz

Seznam lokalit: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Lekce v tématické skupině Duchovní dědictví

O Bibli bez nudy

Programem provází loutka „Mluvící Bible“. Prostřednictvím tajemných předmětů ze starého kufru, se děti seznámí s obsahem Bible, historickými fakty a zajímavostmi. Samozřejmě si povíme i o vzniku Bible kralické a jejím významu pro českou zemi. Součástí programu je i úryvek z Bible, ukázky a prohlídka Biblí v originálních jazycích i nových překladech, a zábavný opakovací kvíz. Program si dává za cíl pestrým a zajímavým způsobem seznámit děti s touto jedinečnou knihou.

Bible a člověk 21. století

Žáci se seznámí s obsahem Bible, zajímavostmi a odlišnostmi oproti jiným náboženským spisům. Povíme si o historii Bible jako takové, jazykových překladech, o vzniku Bible kralické a jejím významu pro českou zemi. Součástí programu je též práce s textem, ukázky Biblí v originálních jazycích i různých zajímavých překladech a opakovací kvíz. Na závěr si mohou žáci prohlédnout různá vydání, včetně výtisku pro nevidomé…

Seznam hodnocení v tématické skupině Duchovní dědictví

Ještě zde nejsou žádné recenze. Můžete být první, kdo pro lektora Bc. Kittlová Zuzana nějakou napíše. Klikněte sem.