Vystudoval jsem PF na Univerzitě v Hradci Králové, obor Etické výchovy a KTF na Karlově Univerzitě.
Jsem spoluautorem dvou knih a několika metodických a didaktických materiálů. V organizaci ACET ČR jsem zapojený od roku 2000, přednášel jsem pro cca 200 tisíc studentů, vedl jsem také odborné semináře v zahraničí (Ukrajina, Bělorusko, Chorvatsko, Slovinsko, Uganda).

Web: http://www.acet.cz
Organizace: ACET ČR, z.s.
Seznam lokalit: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Lekce v tématické skupině Duchovní dědictví

Komenský 2020

Interaktivní dílna Komenský 2020 je vzdělávací program určený pro základní a střední školy, v němž se studenti seznámí zajímavou a moderní formou s životem J. A. Komenského. Na příkladu Komenského si studenti zformulují „timeline“ - časovou osu svého vlastního života a uvědomí si základní lidské touhy. Seznámí se s největší touhou Komenského - touhou po nápravě lidstva. Vyvrcholením programu je motivace studentů k zapojení se do skupinových "Projektů proměny” dle myšlenek J. A. Komenského. Tyto projekty budou součástí celostátní kampaně s účastí médií. Program naplňuje požadavky RVP pro dějepis, občanskou výchovu a základy společenských věd. Obvyklá cena za program je od 800 Kč.

Seznam hodnocení v tématické skupině Duchovní dědictví

Ještě zde nejsou žádné recenze. Můžete být první, kdo pro lektora Mgr. Krampota František nějakou napíše. Klikněte sem.