Jako lektor přednáším po celé ČR. Moje přednášky si vyslechlo více než 450 tisíc studentů. Absolvoval jsem různé akreditované kurzy a semináře v oblasti prevence sociálně patologických jevů. Mám mnohaleté zkušenosti v práci s mládeží a v poradenství. Přednáším také často na různých konferencích, festivalech, v dětských domovech, ve věznicích, v mládežnických kempech, táborech a klubech apod. Bývám vedoucím seminářů v zahraničí v Rusku, Ukrajině, Estonsku, Polsku, Bělorusku, Kazachstanu, Tadžikistanu a v dalších zemích, kde jsem vyškolil několik set lektorů.

Web: http://www.tom.wbs.cz
Organizace: ABATOP, z.s.
Seznam lokalit: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Lekce v tématické skupině Různé

Soucit s trpícími

Lektor během přednášky vypráví několik příběhů mladých nemocných lidí. Služba umírajícím, jak doprovázet nevyléčitelně nemocné. Co nemocní prožívají. Jak se o ně starat. Osobní sdílení.

Partnerství

V tématu půjde o zamyšlení nad tím, jak nalézt životního partnera, jak prožívají lásku kluci a děvčata. Jaký je rozdíl mezi mužem a ženou, erotikou a estetikou. Co je to sexuální vášeň, jak získat přízeň druhého člověka. Jak se bránit sexuálnímu vydírání. O panenství a o tom, když už je pozdě. Praktické příběhy. Přednáška je humornou formou.

Seznam hodnocení v tématické skupině Různé

Ještě zde nejsou žádné recenze. Můžete být první, kdo pro lektora Řehák Tomáš nějakou napíše. Klikněte sem.