Jmenuji se Bogdan, ale nikdo mi neřekne jinak než Boža. Jsem ženatý od roku 1998 s Marťou a máme dvě děti Johanku (2005) a Tima (2003)
Od roku 1999 let pracuji s mladými ve Frýdlantu nad Ostravicí. V minulosti v rámci projektu Bus (americký autobus předělaný na nízkoprahový klub) a taky skrze pěvěcký sbor Tensing a nyní Fusion.
V rámci ČR se podílím na přípravě preventivních programů s názvem EXIT Tour.
V roce 2016 mě zaujal program Duchovního dědictví a začal jsem přednášet interaktivní přednášku "Bible a člověk 21.století" a také přednášku "Hus, jak ho neznáte"

Web: http://www.exittour.cz
Organizace: KAM, z.s.
Seznam lokalit: Moravskoslezský kraj

Seznam hodnocení lektora

  • Přednáška Staleté kořeny se nám opravdu líbila. Byla perfektně připravená, zajímavá, pestrá. Žáci se dozvěděli zajímavé informace zábavnou formou. Bylo to příjemné zpestření výuky a je nutné také ocenit velmi pěkný a vstřícný přístup lektora k dětem. Děkujeme!
  • Děkujeme za přednášku Staleté kořeny. Byť se jednalo o vzdělávací program, informace byly podány interaktivní formou, činnosti se smysluplně střídaly. Žáci byli nenásilně inspirováni českými osobnostmi, vedeni k uvědomění si důležitosti historie s ceněným přesahem k formování vlastní osobnosti. Velmi kladně hodnotím vztah k dětem a přiměřený způsob diskuze.
  • Váš program se všem třídám velice líbil, proto vám zašlu několik postřehů a poznámek samotných žáků: - sympatický pán - povídali jsme si o českých tradicích, o tom, proč je důležité být hrdý - povídali jsme si o známých osobnostech - dozvěděli jsme se nové věci - hráli jsme různé hry - inspiroval nás, co všechno můžeme sami změnit - na konci programu jsme všichni změnili názor - všichni jsme hrdí, že jsme Češi, i když na začátku programu jsme si to nemysleli.