Charakteristika lekce

Program o nebezpečí nákazy virem HPV (lidský papilomavirus, který napadá buňky lidské pokožky a sliznic a je příčinou nádorů.) Je vhodný pro 8. a 9. ročníky základních škol a pro všechny studenty středních škol. V rámci programu jsou studenti seznámeni s obecnými informacemi o HPV, způsobech přenosu, typech rakoviny, kterou HPV způsobuje, a o možnostech prevence. Přednáška otevřeně pojednává o sexu, lásce a věrnosti. Dále o preventivních prohlídkách a vyšetřeních zaměřených na detekci HPV. V neposlední řadě o možnostech a účinnosti vakcinace. Informace, o kterých přednáším, vycházejí z mé dlouholeté praxe v oblasti onkologické prevence.

Další informace

Autor lekce: Stehlíková Drahoslava DiS.
Redaktor: Mgr. Vít Pospíšil
Délka: 2 vyučovací hodiny
Klíčová slova: HPV,

Doplňující informace:

Cena: 800 Kč
Poznámky k ceně:
Příspěvek na cestovní výlohy je vítán. Můžu na něj vystavit fakturu nebo příjmový doklad.

Podmínky objednání:
Besedy probíhají formou interaktivního bloku a mají časovou dotaci 2 vyučovací hodiny. Jsou spojené s prezentací. Potřebovala bych zajistit učebnu s dataprojektorem, s možností zatemnění. Přednáším pro každou třídu zvlášť. Ve svém kolektivu jsou studenti otevřenější pro diskuzi.

Vhodný pro třídy:
8. třídu, 9. třídu, I. ročník SŠ,

Hodnocení programu

Přidat novou recenzi

Ještě zde nejsou žádné recenze. Můžete být první, kdo pro lektora Stehlíková Drahoslava DiS. nějakou napíše. Klikněte sem.